1

Nikah Şekeri İsim Etiketi

Bu yazımızda profosyonel anlamda olmasada emin olun size çok kolaylık  sağlayacak  küçük bir excel programı ile  nikah şekeri tasarımlarının vazgeçilmezi olan isim etiketlerinin nasıl  yapılacağından bahsedeceğiz.Bunun için sizlere küçük bir excel programı hazırladık.Bu mini programın kullanılmasını anlatacak olursak; öncelikle mini programımızı  buradan  indiriyoruz.Daha sonra “Bilgiler” sayfasından ilgili alanlara gerekli bilgileri giriyoruz.

Nikah şekeri yapımında isim etiketi programı
Gerekli bilgilerin ilgili alanlara girilmesi.

Şekildeki  “Ad&Soyad” kısmına gelin&damat ismi girebileceğiniz gibi bebek şekeri,sünnet şekeri tasarımlarınızda bu alana çocuk ismi de yazabilirsiniz. “Tarih” alanına yine nikah tarihi yazabileceğiniz gibi bebek şekeri için bebeğin doğum tarihi veya başka herhangi bir tarih yazabilirsiniz. “Not” kısmına ise  örneğin teşekkür ederiz,hoş geldiniz gibi ifadeler yazabilirsiniz veya istemesseniz bu alanı boş ta bırakabilirsiniz.Buraya kadar her şey tamam ise olay bitmiştir zaten.

Çıktı Alınması

Çıktı alınırken yazıcınızın özelliğine göre  80 gr A4 kağıdına çıktı alabileceğiniz gibi 200 gr,250 gr daha kalın A4 kağıtlarınada çıktı alabilirsiniz.Bu sayede nikah şekeri tasarımlarınız daha bir şık duracaktır emin olun.Buraya  kadar anlatılanları uyguladıysanız bundan sonra yapmanız gereken  “ETİKET”sayfasına tıklamak olacak.Daha sonra Ctrl+p tuşlarına birlikte basarak çıktı alabilirsiniz.

İsim etiketinin yazdırılması
Nikah şekeri isim etiketi

Vosvos Nikah Şekeri Plakası

Plastik vosvos nikah şekeri arabaları için plaka kısmına etiket yazdırmak isterseniz yine yukarıda paylaşmış olduğumuz mini excel programından “BİLGİLER” kısmındaki ilgili alanları dolduruyoruz.  Sonra “ÖN PLAKA” sayfasına geçip Ctrl+P tuşları ile çıktımız alıyoruz.Yine arka plaka için de aynısını “ARKA PLAKA” sayfasına geçerek tekrarlıyoruz.

isim etiketi
Vosvos Nikah Şekeri Ön Plakası

Çıktımızı  A4 kağıdına aldıktan sonra makasla keserek silikon veya başka bir yapıştırıcı ile plaka yerlerine yapıştırıyoruz.Ve arabalarımızın son hali sizlerle 🙂

Vosvos nikah şekeri arabası
Plakaları yapıştırılmış vosvos nikah şekeri arabalarımız hazır:)